Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2023 m. vasario 16 d.Atstovybė Lietuvoje

Už vidaus reikalus atsakinga Europos Komisijos narė Ylva Johansson apdovanota valstybės apdovanojimu

Vasario 16-ąją už vidaus reikalus atsakingą EK narę Ylvą Johansson Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi už didelį palaikymą Lietuvai, sprendžiant neteisėtos migracijos krizę.

johansson.png
© EU

Šiandien, Vasario 16-ąją, už vidaus reikalus atsakingą Europos Komisijos narę Ylvą Johansson Lietuvos Respublikos Prezidentas Gitanas Nausėda apdovanojo ordino „Už nuopelnus Lietuvai“ Komandoro kryžiumi už didelį palaikymą Lietuvai, sprendžiant neteisėtos migracijos krizę.

Apdovanojimą gavusi Ylva Johansson sakė:

Man didelė garbė gauti Lietuvos Respublikos Prezidento Gitano Nausėdos įteiktą valstybės apdovanojimą. 2021 metų vasaros pabaigoje A. Lukašenka bandė pasėti politinius nesutarimus, bandydamas apgaule įtikinti tūkstančius žmonių, kad jie gali lengvai neteisėtai patekti į Europos Sąjungą. Jam nepavyko.

Jam nepavyko, nes Lietuvos atsakas buvo pavyzdinis.

Mano pareiga ir kartu didelė garbė buvo paspartinti Europos Sąjungos pagalbą ir paramą Lietuvai, reaguojant į migrantų kaip krizės įrankių naudojimą.

Taip pat nuoširdžiai sveikinu Lietuvą su 105-osiomis Lietuvos valstybės atkūrimo metinėmis. Labai džiaugiuosi galėdama dalyvauti šventiniuose renginiuose.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2023 m. vasario 16 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje