Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Vaizdo įrašai

Aktualiausias turinys

Vakaro diskusija

Diskusija: Europa šiandien ir ko tikėtis 2023?

Žiūrėkite vakaro diskusiją, kurioje aptariamas EK Pirmininkės 2022 m. metinis pranešimas apie ES padėtį. Diskusijoje aptariamos pagrindinės pranešimo apie Sąjungos padėtį žinutės, svarbiausi per praėjusius metus ES kilę iššūkiai ir kitų metų prioritetai.
Ursula von der Leyen

Metinis EK Pirmininkės Ursulos von der Leyen pranešimas 2022 m.

2022 m. rugsėjo 14 d. pranešime apie Sąjungos padėtį Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen pristatė pavyzdines iniciatyvas, kurių Komisija planuoja imtis ateinančiais metais. Stebėkite jos pranešimą ir Europos Parlamento narių diskusiją
Europa kartu su Ukraina

Europa kartu su Ukraina: gyvos istorijos

ES laikinosios apsaugos direktyva suteikia galimybę nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms dirbti tokiomis pačiomis sąlygomis kaip ir valstybių, kuriose apsistoja, gyventojai. Išgirskite tikrus ukrainiečių, atvykusių į Lietuvą, pasakojimus apie jų patirtis. Video istorijas parengė NARA.
Rytoj viskas bus kitaip

Tinklalaidė „Rytoj viskas bus kitaip“

Ką Europos ekonomikos gaivinimo planas reiškia Europai, Lietuvai ir kiekvienam iš mūsų? Kaip „NextGenerationEU“ parama paspartins Lietuvos žaliąją ir skaitmeninę pertvarką? Apie tai Aidas Puklevičius kalbėsis su ekspertais ir žinomais Lietuvos žmonėmis aštuonių tinklalaidžių cikle „Rytoj viskas bus...
Erasmus+ naujo etapo pristatymo video viršelis

„Erasmus+“ naujo etapo pristatymas

Šiemet prasidėjo naujas programos „Erasmus+“ etapas, kuris truks iki 2027-ųjų. Per ateinančius septynerius metus daug dėmesio bus skiriama žaliajam kursui, įtraukčiai ir skaitmenizacijai.