Pereiti prie pagrindinio turinio
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. kovo 30 d.Atstovybė Lietuvoje

Pasaulinė kampanija „Stand Up For Ukraine“: balandžio 9 d. Lenkijoje vyks pasaulinis lėšų rinkimo renginys

Balandžio 9 d. Varšuvoje įvyks lėšų rinkimo renginys „Stand Up For Ukraine“, skirtas pabėgėliams ir gyvenamąsias vietas palikusiems žmonėms Ukrainos viduje remti. 

Stand Up For Ukraine

Pripažįstant esminį Lenkijos vaidmenį teikiant pagalbą nuo invazijos Ukrainoje bėgantiems žmonėms, balandžio 9 d. Varšuvoje įvyks lėšų rinkimo renginys „Stand Up For Ukraine“. Jo rengėjai – Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen ir Kanados Ministras Pirmininkas Justinas Trudeau.

Lenkijos Prezidentas Andrzejus Duda dalyvaus kartu su EK Pirmininke Ursula von der Leyen, o Ministras Pirmininkas Justinas Trudeau prisijungs nuotoliniu būdu.

Lenkijoje prieglobstį rado daugiau kaip 2,5 mln. pabėgėlių. Be to, ši šalis atlieka svarbų humanitarinės pagalbos paskirstymo centro vaidmenį – per ją Ukrainai siunčiama parama iš visos Europos.

Lėšų rinkimo renginys užbaigs platesnę socialinės žiniasklaidos kampaniją, kurią pradėjo Europos Komisija ir Kanados Vyriausybė, bendradarbiaudamos su tarptautine organizacija „Global Citizen“. Kampanijos tikslas – surinkti lėšų ir sutelkti kitokią paramą, kad būtų patenkinti pabėgėlių ir Ukrainos viduje gyvenamąsias vietas palikusių žmonių poreikiai.

Prie kampanijos jau prisijungė menininkai iš viso pasaulio: Bono, Madonna, Eltonas Johnas, Miley Cyrus, Adam Lambert, Céline Dion ir Alanis Morissette. Paminėjome tik keletą – prisijungs ir daugiau.

Daugiau informacijos:

Pranešimas spaudai (anglų k.)

Pasaulinė kampanija „Stand Up For Ukraine

Ukrainai skirtas Europos Komisijos puslapis. Šis puslapis prieinamas ukrainiečių ir rusų kalbomis.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. kovo 30 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje