Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų pranešimas2022 m. vasario 8 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Kvietimai organizuoti diskusijas apie klimato kaitos prevenciją bei prisidėti prie ES klimato politikos kūrimo

Europos klimato pakto inicijuojama „Peer Parliaments“ kampanija

Europos klimato paktas inicijuoja „Peer Parliaments“ kampaniją, į kurią kviečia įsitraukti organizacijas, jaunimo tinklus, visuomenės veikėjus ir susidomėjusius asmenis. „Peer Parliaments“ - tai žmonių (kolegų, draugų, šeimos narių) susibūrimas į nedidelę grupę, kurioje būtų diskutuojama apie tai, kokių veiksmų reikėtų imtis, kad Europa taptų pirmuoju klimatui neutraliu žemynu. „Peer Parliaments“ tikslas – pasiekti bendrą ir informuotą grupinį sprendimą svarbiausiais klausimais, kylančiais dėl klimato kaitos veiksmų. Tai neformalios nuotolinės arba gyvos diskusijos, kuriose gali dalyvauti kiekvienas norintis. Po diskusijos dalyviai kviečiami atsiųsti aptartas idėjas ir taip prisidėti prie Europos Sąjungos klimato politikos kūrimo.

Tai yra proga pateikti Europos politikos formuotojams savo idėjas, susijusias su klimato kaitos prevencija. Asmenys ar organizacijos, norinčios tapti „Peer Parliaments“ organizatoriais, gaus papildomos pagalbinės ir mokomosios medžiagos:

  • nuoseklus vadovas, kaip surengti „Peer Parliaments“,
  • mokomoji medžiaga apie visas iš trijų galimų diskusijos temų: „Kokį transportą naudojame?“, „Kaip gaminame žalią ir aplinkai draugišką energiją?“, „Kaip valgome ir vartojame?“.

Daugiau informacijos rasite čia

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. vasario 8 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje