Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis16 birželis 2021

Kviečiame menininkus ir kultūros profesionalus teikti paraiškas pagal mobilumo skatinimo programą „i-Portunus Houses“

veliavos_0517.jpg
© EU
Nauja programa „i-Portunus Houses “ suteikia galimybę organizacijoms pačioms pasirinkti menininkus, kuriuos norėtų priimti. Finansavimas bus skiriamas atskiriems kūrėjams per priimančiąją organizaciją. Taip organizacijos galės pasikviesti tarptautiniu mastu jau išgarsėjusius ar dar tik kylančius talentus.

i-Portunus“ – tai nuo 2019 m. sėkmingai taikoma menininkų ir kultūros profesionalų mobilumo skatinimo programa, finansuojama iš ES programos „Kūrybiška Europa“ lėšų. „i-Portunus“ labiausiai mėgsta jauni ir kylantys kūrėjai. Jų paraiškos dešimt kartų viršija programos finansavimo galimybes. 2019 m. parama buvo suteikta 337 asmenims. Šiemet atrinkti jau 304 kūrėjai, vykstantys į užsienį bendros kūrybos arba profesinio tobulėjimo tikslais. Jiems skiriamos stipendijos iki 3000 EUR.

Nauja programa „i-Portunus Houses“ suteikia galimybę organizacijoms pačioms pasirinkti menininkus, kuriuos norėtų priimti. Finansavimas bus skiriamas atskiriems kūrėjams per priimančiąją organizaciją. Taip organizacijos galės pasikviesti tarptautiniu mastu jau išgarsėjusius ar dar tik kylančius talentus.

Tebevykstančio kvietimo teikti paraiškas terminas – birželio 30 d.

Antrasis kvietimas bus paskelbtas rugpjūčio 23 d., jo terminas – spalio 3 d.

Paraiškas galima teikti ČIA. Klausimus galima užduoti iportunus@mitost.org

Daugiau informacijos: https://www.i-portunus.eu/

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
16 birželis 2021