Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2021 m. balandžio 20 d.Skaitymo laikas: 1 min

Kviečiame dalyvauti 2021 m. ES atvirųjų duomenų dienų renginiuose

odd_0420.png
© EU
2021 m. lapkričio 23–25 d. vyks pirmą kartą rengiamos ES atvirųjų duomenų dienos, kurių metu bus diskutuojama apie atvirųjų duomenų naudą ES viešajam sektoriui, gyventojams ir įmonėms, taip pat pristatomos naujausios tendencijos ir novatoriški sprendimai. Jau dabar galima išreikšti norą skaityti pranešimą konferencijoje „EU DataViz 2021“ arba registruoti atviraisiais duomenimis grindžiamos programėlės idėją konkurse „EU Datathon 2021“.

Konferencija „EU DataViz 2021“ atvirųjų duomenų ir duomenų vizualizacijos klausimais vyks lapkričio 23–24 d. Skirtingų sektorių (akademinės bendruomenės, privačių subjektų, žurnalistų, laisvai samdomų duomenų vizualizavimo srities darbuotojų, ES institucijų, nacionalinių viešojo administravimo institucijų ir kt.) atvirųjų duomenų ir (arba) duomenų vizualizavimo ekspertai yra kviečiami pasidalyti savo idėjomis, papasakoti apie sėkmingus projektus ir pateikti geriausios patirties pavyzdžių, kurie galėtų būti pritaikyti ES viešojo sektoriaus sąlygomis.

Pasiūlymus skaityti pranešimą konferencijoje galima teikti iki 2021 m. gegužės 21 d. čia . Daugiau informacijos rasite „EU DataViz“ svetainėje.

Duomenų entuziastai iš viso pasaulio yra kviečiami dalyvauti konkurse „EU Datathon“, kuris vyks lapkričio 25 d. Jei turite idėjų, kaip būtų galima išnaudoti atvirųjų duomenų teikiamas galimybes ir norite sukurti Europos Komisijos prioritetus atitinkantį sprendimą, siūlykite atviraisiais duomenimis grindžiamos programėlės idėją ir pretenduokite į dalį prizinio fondo, kuriam skirta 99 000 EUR.

Daugiau informacijos rasite konkurso taisyklėse, o jei norite dalyvauti, pateikti programėlės pasiūlymą galima iki 2021 m. gegužės 21 d. čia .

ES atvirųjų duomenų dienas rengia Europos Sąjungos leidinių biuras, naudodamasis parama pagal programą ISA2.

Daugiau informacijos ieškokite ES atvirųjų duomenų dienų svetainėje ir tinkle „Twitter“ @EU_opendata.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2021 m. balandžio 20 d.