Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2021 m. lapkričio 11 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Kviečiame jaunimą ir jaunimo organizacijas prisidėti prie diskusijų apie mūsų planetos ateitį ir biologinę įvairovę

Kampanija jaunimui On the green track

Kviečiame jaunimą ir jaunimo organizacijas prisidėti prie diskusijų apie mūsų planetos ateitį bei biologinę įvairovę ir tapti Europos Sąjungos biologinės įvairovės bei gamtos kampanijos  „On the Green Track“ dalimi. „On the Green Track“ kampanija skirta jaunimui ir vykdoma bendradarbiaujant su Pasaulinės biologinės įvairovės jaunimo tinklu (angl. Global Biodiversity Youth Network, GYBN). Ji bus įgyvendinama 2022 m. pavasarį, prieš antrąjį Biologinės įvairovės konvencijos šalių konferencijos CBD COP15 etapą ir Europos jaunimo metais.

Ši iniciatyva įgyvendinama pasitelkiant saityno platformą bei socialinius tinklus, organizuojant įdomius renginius ir bendradarbiaujant su visos ES jaunimo organizacijomis. Tai darant siekiama sutelkti jaunimą ir drauge su juo parengti veiksmų planą, kad per ateinantį dešimtmetį būtų apsaugotas bei atkurtas mūsų gamtos pasaulis ir ateityje užtikrintas darnus žmonių santykis su gamta.

Siekiant užtikrinti jaunimui geresnes galimybes išsakyti nuomonę, paskelbtas kvietimas teikti paraiškas dėl renginių, pavadintas „Green Track Stops“.  Šio kvietimo teikti paraiškas tikslas – užtikrinti, kad būtų aptariamos įvairios temos, susijusios su aplinka ir visų pirma – biologine įvairove bei gamtos apsauga.

Kvietimas skirtas visų ES regionų jauniems žmonėms, kalbantiems kuo daugiau ES kalbų. Be to, suteikiama galimybė organizuoti bet kokio formato renginius – internetu, mišrius ar vykdomus vietoje, konferencijas, susitikimus, parodas, praktinius seminarus ar pasirodymus. Atrinkti renginiai bus organizuojami 2022 m. kovo–gegužės mėn., prieš COP15 konferenciją, ir jų idėjos bei įkvepiantys veiksmai bus įtraukti į baigiamąjį kampanijos renginį.

Pateikite paraiškas: EUSurvey - Survey (europa.eu)

Išsami informacija apie kampaniją

 

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2021 m. lapkričio 11 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje