Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2023 m. gruodžio 4 d.Atstovybė Lietuvoje

„Europos namų klubas“ - ypatingi pokalbiai su Lietuvos ir Europos lyderiais, visuomenės veikėjais

Apie ką svajoja, kuo didžiuojasi ir ko bijo Lietuvos bei Europos lyderiai? Kartu su jaunimo organizacijų atstovais apie tai kalbamės naujame pokalbių cikle „Europos namų klubas“

„Europos namų klubas“ - anonsas

Žiūrovų laukia penki ypatingi pokalbiai su Lietuvos ir Europos lyderiais, visuomenės veikėjais – Gitanu Nausėda, Ingrida Šimonyte, Viktorija Čmilyte-Nielsen, Virginijumi Sinkevičiumi ir Marijonu Mikutavičiumi.

Šis projektas ypatingas tuo, kad siekia atskleisti žmogiškąją lyderių pusę – asmenines patirtis, skaudžius išgyvenimus ir įsimintinus nutikimus vaikystėje ir jaunystėje. Gitanas Nausėda pasakoja apie mirtimi vos nesibaigusią traumą, Ingrida Šimonytė – apie tai, kaip stengiasi išvengti perdegimo, Viktorija Čmilytė-Nielsen kalba apie savo perfekcionizmą, Virginijus Sinkevičius – apie savo kelią į politiką, Marijonas Mikutavičius – apie tai, kam skyrė pirmuosius atlyginimus.

Laidose – atviri pokalbiai apie asmenines ir karjeros istorijas, išmoktas pamokas, patirtas pergales ir pralaimėjimus, taip pat apie Lietuvos ir Europos ateitį.

Laidas veda žurnalistė Daiva Žeimytė-Bilienė, programos „LT Big Brother“ vadovas dr. Vytautas Jankauskas ir Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovas Marius Vaščega.

Norėdami pamatyti pilnas „Europos namų klubo“ laidas

SPAUSKITE ČIA

 

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2023 m. gruodžio 4 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje