Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. sausio 11 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Europos Komisijos Pirmininkės U. von der Leyen užuojauta dėl Europos Parlamento Pirmininko David Sassoli netekties

Europos Komisijos Pirmininkės U. von der Leyen užuojauta dėl Europos Parlamento Pirmininko David Sassoli netekties

David Sassoli

È un giorno triste per l'Europa. Oggi la nostra Unione perde un convinto europeista, un sincero democratico, e un uomo buono.

Šiandien liūdna diena Europos Sąjungai. Mes praradome atsidavusį europietį, nuoširdų demokratą ir gerą žmogų. Davidas Sassoli buvo gilaus tikėjimo ir tvirtų įsitikinimų žmogus. Visi pamena jo šypseną ir gerumą, tačiau prireikus jis mokėjo kovoti už tai, kuo tikėjo. 1989 m., kai griuvo siena, jis buvo Berlyne, tarp jaunų europiečių. Nuo tada jis visą laiką stovėjo demokratijos ir suvienytos Europos pusėje. Daugiau kaip dešimtmetį dirbdamas Europos Parlamente jis nuolat gynė mūsų Sąjungą ir jos vertybes. Tačiau jis taip pat manė, kad Europa turi siekti daugiau. Jis norėjo, kad Europa būtų vieningesnė, artimesnė savo žmonėms, ištikimesnė mūsų vertybėms. Toks yra jo palikimas.

Taip jį ir prisiminsiu. Kaip teisingumo ir solidarumo gynėją ir brangų draugą. Mintimis esu su jo žmona Alessandra, jo vaikais Giulio ir Livia bei visais jo draugais

Un uomo che ha lottato per la giustizia e la solidarietà, e un buon amico. I miei pensieri vanno alla moglie, Alessandra, ai figli Giulio e Livia, e a tutti i suoi amici.

EK pirmininkės pareiškimo vaizdo įrašą anglų kalba galima rasti ČIA.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. sausio 11 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje