Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis25 sausis 2023Atstovybė Lietuvoje

Europos Komisijos nario Virginijaus Sinkevičiaus vizitas Lietuvoje sausio 26–28 d.

Sausio 26–28 d. su oficialiu darbo vizitu Lietuvoje lankysis už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius.

Virginijus Sinkevičius
Europos Sąjunga

Sausio 26–28 d. su oficialiu darbo vizitu Lietuvoje lankysis už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos narysVirginijus Sinkevičius.

Sausio 26 d. 11 val. Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos Respublikos Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen.

Sausio 27 d. 10 val. Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius susitiks su Lietuvos RespublikosMinistre Pirmininke Ingrida Šimonyte, 11.40 val. – su Lietuvos Respublikos Seimo Europos reikalų komiteto nariais.

Susitikimuose bus aptariami šie klausimai: visapusiška ES parama Ukrainai, įskaitant makrofinansinės pagalbos teikimą, ES ekonomikos gaivinimo ir atsparumo didinimo priemonės (angl. RRF) įgyvendinimas, energetikos klausimai ir kitos aktualijos.

Sausio 28 d. 10.30 val. EK narys Virginijus Sinkevičius lankysis Gintaro Žagunio pasienio užkardoje Šalčininkų rajone, kur aptars migracijos per Lietuvos – Baltarusijos sieną padėtį ir Europos Sąjungos paramą Lietuvai.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
25 sausis 2023
Autorius
Atstovybė Lietuvoje