Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. balandžio 26 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Europos Komisijos nario Januszo Wojciechowskio vizitas Lietuvoje balandžio 27 d.

Balandžio 27 d. su oficialiu darbo vizitu Lietuvoje lankysis už žemės ūkį atsakingas Europos Komisijos narys Januszas Wojciechowskis.

Janusz Wojciechowski portretas
Europos Sąjunga, 2019

Balandžio 27 d. su oficialiu darbo vizitu Lietuvoje lankysis už žemės ūkį atsakingas Europos Komisijos narys Januszas Wojciechowskis.

Susitikimuose su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte, Žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku, Seimo Kaimo reikalų komiteto nariais EK narys Januszas Wojciechowskis aptars Lietuvos žemės ūkio ir kaimo plėtros 2023–2027 m. strateginį planą, Europos žaliąjį kursą, ES žemės ūkio rinkų padėtį, įskaitant aprūpinimą maistu, energijos ir trąšų kainas, situaciją kiaulienos sektoriuje ir kitus susijusius klausimus.

Europos Komisijos narys taip pat susitiks su žemės ūkio ir kaimo sektorių bei akademinės bendruomenės atstovais bei ekspertais.

Vizito metu p. Januszas Wojciechowskis lankysis Kasios Jankun ūkyje.

Balandžio 27 d., po susitikimo su Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte ir Žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku numatyta spaudos konferencija:

  • 10.30 val. Žemės ūkio ministro Kęstučio Navicko ir Europos Komisijos nario Januszo Wojciechowskio spaudos konferencija (Vyriausybės rūmai, Spaudos konferencijų salė, Gedimino pr. 11).

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. balandžio 26 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje