Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2023 m. rugsėjo 18 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Europos kalbų dienos proga – nauja nemokama viktorina

Europos Tarybos ir Europos Komisijos iniciatyva kasmet rugsėjo 26 d. minima Europos kalbų diena. Tai proga prisiminti turtingą Europos kultūros paveldą ir būtinybę puoselėti kalbų įvairovę mūsų žemyne.

EKD2023

2023-ieji – Europos įgūdžių metai, o kalbų mokėjimas – vienas svarbiausių įgūdžių. Mokytis naujų kalbų naudinga visiems, nepaisant amžiaus, darbo pobūdžio ar gyvenamosios vietos. Kalbų mokėjimas atveria daugiau galimybių įsidarbinti, mokytis, pažinti pasaulį, bendrauti ir surasti draugų, plėtoti verslą, dalintis žiniomis ar išspręsti iškilusias problemas.

Visus norinčius paminėti Europos kalbų dieną kviečiame parsisiųsti Europos informacijos centro parengtą protų mūšį ir sužaisti jį savo bendruomenėse, mokyklose bei darbovietėse. Nepraleiskite progos išmokti naujų dalykų apie Europos kalbas ir skaitmeninę Europos ateitį. Galbūt tai paskatins susidomėti vertėjo profesija arba Europos technologine pažanga?

2023 M. RUGSĖJO 18 D.
Europos kalbų dienos protų mūšis 2023

Primename, kad Europos informacijos centre galite pasiimti leidinių bei plakatų  Europos Sąjungos tema. Maloniai prašome susisiekti su mumis telefonu 8 5 231 3183 arba e. paštu comm-rep-lt-infoatec [dot] europa [dot] eu (comm-rep-lt-info[at]ec[dot]europa[dot]eu)

Europos informacijos centro darbo laikas: pirmadieniais – ketvirtadieniais 10–18 val., penktadieniais 10–17 val. Adresas: Gedimino pr. 16 (įėjimas iš Vilniaus g.), Vilnius.

Ankstesnių metų protų mūšius rasti galite čia.

Naudingos nuorodos:

Europos kalbų diena

Europos kalbų dienos renginiai 2023

Vertimo konkursas Juvenes Translatores

Mokymosi kampelis

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2023 m. rugsėjo 18 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje