Skip to main content
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Mokymas ir praktiniai seminarai

Seminaras regioninės žiniasklaidos atstovams

Kviečiame regioninės žiniasklaidos žurnalistus, redaktorius ir leidėjus registruotis į dviejų dienų seminarą Vilniuje, kurį rengia Europos Parlamento biuras Lietuvoje ir Europos Komisijos atstovybė Lietuvoje.

Seminaro metu aptarsime svarbiausias ir aktualiausias Europos Sąjungos temas šiuo metu, taip pat Europos tikslus ateičiai. Diskutuosime apie Rusijos invaziją į Ukrainą, iš to kylančius iššūkius Europai ir ES atsaką į karą. Aptarsime Europos, įskaitant Lietuvos, ekonominę būklę ir ateities perspektyvas. Kviesime diskutuoti apie žiniasklaidos laisvę Europoje ir Lietuvoje. Kalbėsime apie žaliąjį kursą ir jo reikšmę pasikeitusioje geopolitinėje situacijoje – ką galime daryti kartu ir atskirai, siekdami pasirengti galimiems ateinančios žiemos iššūkiams.

Šiuos klausimus turėsite galimybę aptarti su europarlamentarais, ES ir Lietuvos institucijų atstovais, ekonomistais, ekspertais ir žurnalistais. Seminaro metu taip pat bus įteiktas 2022 m. Europos piliečio apdovanojimas.

Registracija vyksta adresu: https://ec.europa.eu/eusurvey/runner/seminaras2022 iki rugsėjo 5 d. Į seminarą kviečiame po 1–2 atstovus iš redakcijos. Dalyvius atrinksime siekdami tolygaus įvairių rūšių žiniasklaidos priemonių ir Lietuvos rajonų atstovavimo. Atrinktus dalyvius informuosime iki rugsėjo 7 d.

Dalyvavimas seminare nemokamas, suteikiame dalyviams nakvynę ir maitinimą. Seminaro pradžia – rugsėjo 15 d. 12 val., pabaiga – rugsėjo 16 d. 14 val. Išsamesnę informaciją ir programą paskelbsime artimiausiu metu. 

Renginio metu laikysimės visų LR Vyriausybės rekomendacijų dėl COVID-19 prevencijos, užtikrinsime reikiamą atstumą tarp renginio dalyvių, pasirūpinsime patalpų dezinfekcija ir priemonėmis bei imsimės visų kitų būtinų atsargumo priemonių.

Jei turite klausimų apie seminarą, maloniai kviečiame kreiptis į Karoliną Buožytę e. paštu Karolina.BUOZYTE@ec.europa.eu arba telefonu (8 5) 231 3186.

  • Europos Sąjunga
  • 2022 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis, 12:00 val. - 2022 m. rugsėjo 16 d., penktadienis, 14:00 val. (EEST)

Praktinė informacija

Kada
2022 m. rugsėjo 15 d., ketvirtadienis, 12:00 val. - 2022 m. rugsėjo 16 d., penktadienis, 14:00 val. (EEST)
Kalbos
lietuvių kalba