Skip to main content
Atstovybė Lietuvoje logo
Atstovybė Lietuvoje

Raskite artimiausią ES centrą Lietuvoje

Naudodamiesi Lietuvos žemėlapiu galite rasti arčiausiai Jūsų veikiantį ES centrą, pasirengusį atsakyti į bendro pobūdžio klausimus apie Europos Sąjungą.

EUROPE DIRECT centrai teikia objektyvią informaciją Europos klausimais, organizuoja seminarus ir kitus renginius apie Europos Sąjungos aktualijas. EUROPE DIRECT centrai taip pat skatina dialogą su piliečiais apie Europos Sąjungos padėtį ir ateitį, taip pat ir Konferenciją dėl Europos ateities, organizuoja piliečių dialogus bei įvairius kitus renginius.

EUROPE DIRECT centrai reguliariai teikia aktualią informaciją apie ES politikos prioritetus ir sprendimus vietos žiniasklaidai, įtraukia juos į savo veiklą su visuomene. EUROPE DIRECT centrai užtikrina grįžtamąjį ryšį su Europos Sąjungos institucijomis, padeda nustatyti svarbius ES politikos aspektus vietos lygmeniu bei išsiaiškinti piliečių lūkesčius.

EUROPE DIRECT skatina aktyvų Europos pilietiškumą mokyklose, palaiko ryšį su savo veiklos teritorijoje esančiomis mokyklomis ir viešina oficialią ES mokomąją medžiagą. Bendra informacija apie EUROPE DIRECT centrus Lietuvoje.

Naudodamiesi ES žemėlapiu galite rasti kitus specializuotus ES tinklus, veikiančius visoje Lietuvoje. Žemėlapyje ES centrų galima ieškoti naudojantis lokacija ar tam tikromis temomis (pavyzdžiui, įvedant raktinius žodžius: vartotojai, darbas, studijos, aplinka ar kt.).