Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Rankų paspaudimas
Viešieji pirkimai ir sutartys

ES viešųjų pirkimų konkursai ir taisyklės

Konkursai ir sutartys

Europos Komisija pagal viešąsias sutartis perka įvairių prekių ir paslaugų: tyrimų paslaugų, techninės pagalbos ir mokymo paslaugų, konsultavimo paslaugų, konferencijų ir reklamos paslaugų, knygų,  IT įrangos ir kt. Informacija apie Europos Komisijos viešuosius pirkimus skelbiama internetiniame viešųjų pirkimų portale. Šiame portale galima rasti:

  • atvirus konkursus ES valstybėms narėms, šalims kandidatėms, Europos ekonominės erdvės (EEE) šalims ir Šveicarijai dėl  viešojo darbų, prekių ir paslaugų, o taip pat komunalinių paslaugų pirkimo;
  • atvirus konkursus ES institucijoms, agentūroms ir kitoms įstaigoms dėl viešojo darbų, prekių ir paslaugų pirkimo, kvietimus pareikšti susidomėjimą ir metinį rangovų sąrašą.

Europos viešieji konkursai (TED)

Konkursai ES institucijoms („TED-e Tendering“)

Daugiau finansavimo ir dalyvavimo viešuose pirkimuose galimybių (SEDIA)

 

Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje viešieji pirkimai

Žemiau pateikiama informacija apie Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vykdytus, vykdomus ir planuojamus vykdyti viešuosius pirkimus, kurių vertė nuo 15 000,01 iki 144 000 eurų.

2022 m., 2021 m., 2020 m., 2019 m., 2018 m. 

Europos viešųjų pirkimų taisyklės
Informacija apie ES įvairių rūšių viešųjų pirkimų procedūras ir taisykles: kada ir kaip taikomos taisyklės, jūsų teisės dalyvauti viešajame konkurse, pasiūlymų vertinimas ir kita, su viešaisiais pirkimais susijusi, svarbi informacija.

 

Susijusios nuorodos

Daugiau informacijos apie ES finansavimą, konkursus ir biudžetą

Išsami informacija apie Europos Komisijos sudarytas sutartis

Finansinio skaidrumo sistema

Praktinė informacija apie verslą ES