Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2021 m. rugsėjo 10 d.Skaitymo laikas: 1 min

Prieš pranešimą apie Europos Sąjungos padėtį Europos Komisija skelbia praėjusių metų laimėjimų apžvalgą

soteu_0910.png
© EU
Šiandien Europos Komisija, rengdamasi rugsėjo 15 d. Europos Komisijos Pirmininkės Ursulos von der Leyen pranešimui apie Sąjungos padėtį, skelbia praėjusio laikotarpio darbų ir laimėjimų apžvalgą.

Visomis oficialiosiomis ES kalbomis pateikiamame dokumente apžvelgiamos priemonės, kurių imtasi dėl pandemijos, o taip pat priemonės, skirtos įgyvendinti Europos Komisijos politinius prioritetus. Daugiausia dėmesio skirta EK darbams dviejose srityse: be paliovos dėtoms pastangoms įveikti pandemiją ir atgaivinti ekonomiką pasitelkiant „NextGenerationEU“, kartu siekiant, kad ekonomika būtų ekologiškesnė, skaitmeniškesnė ir atsparesnė.

Leidinyje taip pat aptariami Europos Komisijos veiksmai tarptautinėje arenoje. Be to, dokumente skirta dėmesio dar vienai naujai EK iniciatyvai ‒ Konferencijai dėl Europos ateities. Ja siekiama suteikti žodį piliečiams, kad jie galėtų tiesiogiai išsakyti savo nuomonę dėl Europos Sąjungos raidos. Leidinyje pateikiama ir po 2020 m. rugsėjo mėn. įvykusių  pagrindinių renginių ir pokyčių chronologija.

Visa naujausia informacija, susijusi su pranešimu apie Sąjungos padėtį, pateikiama čia.

 

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2021 m. rugsėjo 10 d.