Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. vasario 11 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Kūrėjai ir organizacijos kviečiami dalyvauti naujojo europinio bauhauzo festivalyje

EK kviečia organizacijas, meno kolektyvus, institucijas, universitetus, architektus, miestus, regionus, įmones, menininkus, studentus, mokslininkus, novatorius ir visus susidomėjusius žmones dalyvauti pirmajame naujojo europinio bauhauzo festivalyje.

Naujojo europinio bauhauzo festivalis

Europos Komisija kviečia organizacijas, meno kolektyvus, institucijas, universitetus, architektus, miestus, regionus, įmones, menininkus, studentus, mokslininkus, novatorius ir visus susidomėjusius žmones dalyvauti pirmajame naujojo europinio bauhauzo festivalyje, kuris vyks birželio 9–12 d. Briuselyje. Pirmus metus rengiamas festivalis bus puiki proga pristatyti naujojo europinio bauhauzo vertybes ir principus.

Pagrindinė fizinio festivalio veikla vyks Briuselyje ir internete, o papildomi renginiai – visoje ES ir už jos ribų. Tai bus proga įtraukti visus – nuo atskirų asmenų ir šeimų iki ekspertų ir organizacijų – į naujojo europinio bauhauzo judėjimą, diskutuoti ir kurti būsimus gyvenimo kartu būdus.

Susidomėjusios organizacijos ir asmenys gali siūlyti savo veiklą, projektus, renginių vietas ar papildomus renginius, kad jie taptų vienu iš trijų festivalio ramsčių:

  • festivalis: kultūros programa, kurią sudaro įvairūs pasirodymai, meno kūriniai, kūrybinė dalyvaujamoji veikla ir šventiniai renginiai tam skirtose laikinose erdvėse Briuselyje;
  • mugė: po visą miestą pasklidusiose parodose rodomi projektai ir produktai, kuriais remiamos naujojo europinio bauhauzo vertybės (su tinklaveikos galimybėmis lankytojams ir dalyviams), o taip pat novatorių pristatymai investuotojams;
  • forumas: interneto platforma, kurioje transliuojamos diskusijos Briuselyje, o taip pat papildomi renginiai visame pasaulyje, kuriuose aptariamos idėjos, prisidedančios prie naujojo europinio bauhauzo.

Kvietimas galioja iki 2022 m. kovo 7 d. vidurnakčio pavieniams menininkams ir kultūros veikėjams, menininkų kolektyvams, viešosiomis lėšomis finansuojamiems projektams, viešosioms organizacijoms, nevyriausybinėms organizacijoms ir visoms kitoms vietos, regioniniu, nacionaliniu, Europos ar tarptautiniu lygmeniu veikiančioms ne pelno organizacijoms.

Daugiau informacijos anglų kalba:

Kvietimai dalyvauti naujojo europinio bauhauzo festivalyje

Naujojo europinio bauhauzo festivalis

Naujojo europinio bauhauzo interneto svetainė

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. vasario 11 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje