Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. rugsėjo 22 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Europos Komisijos narės Stellos Kyriakides vizitas Lietuvoje rugsėjo 23 d.

Rugsėjo 23 d. su darbo vizitu Lietuvoje lankysis už sveikatą ir maisto saugą atsakinga Europos Komisijos narė Stella Kyriakides.

Stella Kyriakides
Europos Sąjunga, 2022

Rugsėjo 23 d. su darbo vizitu Lietuvoje lankysis už sveikatą ir maisto saugą atsakinga Europos Komisijos narė Stella Kyriakides.

Vizito metu Europos Komisijos narė Stella Kyriakides susitiks su Lietuvos Respublikos Sveikatos apsaugos ministru Arūnu Dulkiu ir Žemės ūkio ministru Kęstučiu Navicku.

Susitikime su Sveikatos apsaugos ministru bus kalbama apie paramą Ukrainai sveikatos srityje, skiepijimą nuo COVID-19, pasirengimą rudeniui ir žiemai, kad COVID-19 atvejų skaičius nedidėtų, beždžionių raupus, ES kovos su vėžiu planą, farmacijos teisės aktų reformą, Europos sveikatos duomenų erdvę, taip pat pasaulinę sveikatos strategiją.

Susitikime su Žemės ūkio ministru bus kalbama apie tvarias maisto sistemas ir apsirūpinimą maistu, tvarų pesticidų naudojimą, antimikrobinį atsparumą, produktų ženklinimą ir gyvūnų gerovės klausimus.

Europos Komisijos narė taip pat lankysis Vilniaus universiteto ligoninėje Santaros klinikose.

Rugsėjo 23 d. 11.40 val. vyks Sveikatos apsaugos ministro Arūno Dulkio ir Europos Komisijos narės Stellos Kyriakides spaudos konferencija. Ji vyks Sveikatos apsaugos ministerijoje, Vilniaus g. 33.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. rugsėjo 22 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje