Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. liepos 19 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

Europos Komisijos narės Mairead McGuinness vizitas Lietuvoje liepos 20-21 d.

Liepos 20-21 d. su darbo vizitu Lietuvoje lankysis už finansines paslaugas, finansinį stabilumą ir kapitalo rinkų sąjungą atsakinga Europos Komisijos narė Mairead McGuinness.

Mairead McGuiness tinkamesnis
Europos Parlamentas, 2020

Liepos 20-21 d. su darbo vizitu Lietuvoje lankysis už finansines paslaugas, finansinį stabilumą ir kapitalo rinkų sąjungą atsakinga Europos Komisijos narė Mairead McGuinness.

Vizito metu Europos Komisijos narė Mairead McGuinness susitiks su Lietuvos Respublikos Prezidentu Gitanu Nausėda, Seimo Pirmininke Viktorija Čmilyte-Nielsen ir įvairių Seimo komitetų atstovais, Ministre Pirmininke Ingrida Šimonyte, Finansų ministre Gintare Skaiste, Lietuvos banko valdybos atstovais.

Susitikimuose bus kalbama apie sankcijų poveikį Lietuvos ekonominei ir finansinei situacijai, sankcijų įgyvendinimą ir geriausios praktikos pavyzdžius, sankcijų įgyvendinimo ES mastu tobulinimą ir Europos Komisijos vaidmenį šiame procese, ekonominį ir finansinį stabilumą. Kartu bus diskutuojama apie finansines paslaugas ir kitus susijusius klausimus, už kuriuos p. Mairead McGuinness yra atsakinga. 

Europos Komisijos narė taip pat lankysis verslo centre „Paupio Darboteka“, kur dirba nemažai įmonių, taip pat ir verslą pradedančiųjų. Kartu su Finansų ministre p. Mairead McGuinness vyks į finansinių technologijų ir tvarių inovacijų centrą „Rockit Vilnius“ ir susitiks su ten įsikūrusių įmonių atstovais.

Liepos 20 d. 16:30 val. vyks Finansų ministrės Gintarės Skaistės ir Europos Komisijos narės Mairead McGuinness spaudos konferencija. Ji vyks „Rockit Vilnius“, Gynėjų g. 14.

Norinčius dalyvauti žiniasklaidos atstovus maloniai prašome registruotis e. paštu COMM-REP-LT-MEDIAatec [dot] europa [dot] eu (COMM-REP-LT-MEDIA[at]ec[dot]europa[dot]eu) iki liepos 20 d. 12 val.

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. liepos 19 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje