Pereiti prie pagrindinio turinio
Europos Komisijos logotipas
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2021 m. rugsėjo 24 d.

EK Pirmininkė Ursula von der Leyen dalyvaus Lietuvos organizuojamame Baltijos jūros regiono strategijos metiniame forume

soteu_2021.jpg
© EU
Rugsėjo 27 – spalio 1 d. vyks dvyliktasis Europos Sąjungos (ES) Baltijos jūros regiono strategijos (BJRS) metinis forumas, kurį šiais metais organizuoja Lietuva. Pagrindinė šių metų forumo tema – žaliasis atsigavimas.

Be Europos Komisijos Pirmininkės, Forume dalyvaus už sanglaudą ir reformas atsakinga Europos Komisijos narė Elisa Ferreira ir už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius.

1. Rugsėjo 27 d. 14:00-15:30 val. (Lietuvos laiku) vyks forumo atidarymo diskusija apie Baltijos jūros regiono vaidmenį užtikrinant tvarų ekonominį atsigavimą. Pranešimus skaitys Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos (EBPO) Generalinis sekretorius Mathias Cormannas . Diskusijoje dalyvaus Lietuvos, Latvijos, Estijos, Lenkijos ir Švedijos Ministrai Pirmininkai. 

2. Rugsėjo 28 d. 14:00-15:30 val. (Lietuvos laiku) vyks diskusija apie ES makroregioninių strategijų vaidmenį. Joje dalyvaus už sanglaudą ir reformas atsakinga Europos Komisijos narė Elisa Ferreira .

3. Rugsėjo 30 d. 14:00-15:30 val. (Lietuvos laiku) vyks diskusija apie žaliąjį atsigavimą, švietimo ir įgūdžių ugdymo svarbą šiame procese. Diskusijoje dalyvaus už aplinką, vandenynus ir žuvininkystę atsakingas Europos Komisijos narys Virginijus Sinkevičius .

Maloniai kviečiame registruotis ir dalyvauti forumo diskusijose!

Registracija ir renginio programa: www.eusbsr2021.eu  

 

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2021 m. rugsėjo 24 d.