Pereiti prie pagrindinio turinio
Atstovybė Lietuvoje
Naujienų straipsnis2022 m. kovo 26 d.Atstovybė LietuvojeSkaitymo laikas: 1 min

EK ir Kanados Vyriausybė, bendradarbiaudamos su "Global Citizen", pradeda pasaulinę kampaniją „Stand Up for Ukraine“

Pasaulinė kampanija „Stand Up for Ukraine“: Europos Komisija ir Kanados Vyriausybė kartu su „Global Citizen“ sutelks paramą pabėgėliams

Justin Trudeau and Ursula von der Leyen
Europos Sąjunga, 2022

Šiandien Europos Komisija ir Kanados Vyriausybė, bendradarbiaudamos su tarptautine organizacija „Global Citizen“, paskelbė apie pasaulinės kampanijos, kuria siekiama surinkti lėšų nuo karo Ukrainoje bėgantiems žmonėms, pradžią.

Kampanija „Stand Up for Ukraine“ siekiama suburti vyriausybes, institucijas, menininkus, įmones ir asmenis iš viso pasaulio, kad jie skirtų finansavimą humanitarinėms pastangoms Ukrainoje ir kaimyninėse šalyse remti. Artimiausiomis dienomis „Global Citizen“ paskelbs daugiau informacijos apie tai, kaip žmonės gali padėti.

Kampanijos pabaigoje balandžio 9 d. įvyks lėšų rinkimo renginys, kurį kartu surengs Europos Komisijos Pirmininkė Ursula von der Leyen ir Kanados Ministras Pirmininkas Justin‘as Trudeau.

Tikslas – surinkti lėšų ir sutelkti paramą iš viso pasaulio, kad būtų patenkinti pabėgėlių ir šalies viduje perkeltų asmenų poreikiai.

 

Visas pranešimas spaudai (anglų k.) skelbiamas ČIA.

Ukrainai skirtas Europos Komisijos puslapis. Šis puslapis prieinamas ukrainiečių ir rusų kalbomis.

Kanados pagalba Ukrainai

Išsamūs duomenys

Paskelbimo data
2022 m. kovo 26 d.
Autorius
Atstovybė Lietuvoje